ظریف و همکاران امشب برمیگردند

محمد جواد ظریف در رأس تیم مذاکره کننده هسته ای امشب به تهران بازخواهد گشت و مذاکرات ایران و ۱+۵ با گفتگوهای دوجانبه بین اعضا در آینده ادامه خواهد یافت.

به گزارش مهر، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که در رأس تیم مذاکره کننده هسته ای از روز جمعه به منظور شرکت در اجلاس امنیتی مونیخ به آلمان سفر کرده بود، امشب در پایان سفر سه روزه به ایران باز می گردد.  

بر اساس این گزارش ظریف در سفر ۳ روزه در مونیخ در ادامه مذاکرات هسته ای با همتایان خود در گروه ۱+۵ گفتگو کرد. ظریف در این راستا با وزرای امور خارجه فرانسه، آلمان، انگلیس و روسیه دیدار و گفتگو کرد.  

وزیر امور خارجه در رأس تیم مذاکره کننده هسته ای در اولین و آخرین روز گفتگوها با جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا و تیم مذاکره کننده این کشور دیدار کردند.

همچنین وزیر امور خارجه با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در راستای مذاکرات هسته ای دیدار و گفتگو کرد.  

سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونان وزیر امور خارجه نیز دو دور گفتگوهای دو جانبه با همتایان آمریکایی و یک دور گفتگو با همتایان فرانسوی و آلمانی خود داشتند.  

بر اساس این گزارش در این دور از گفتگوها در مونیخ قرار بود طرفین علاوه بر گفتگو در خصوص جزئیات درباره نحوره ادامه مذاکرات نیز گفتگو کنند که خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد بر اساس تصمیم طرفین قرار است گفتگوها به صورت دو جانبه ادامه پیدا کند که هنوز زمان و مکان آنها مشخص نیست. به نظر نمی رسد فعلا نشستی رسمی بین ایران و کشورهای ۱+۵ در دستور کار مذاکرات باشد.

/ 1 نظر / 12 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]